Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa na Śląsku. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Zakupu Materiałów Budowlanych

    SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Główne zadania: realizacja zamówień i koordynacja realizacji dostaw, natychmiastowe reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w procesie logistycznym; optymalizacja kosztów zakupu towarów; negocjacje z Dostawcami warunków zakupu materiałów na inwestycje; współpraca z handlowcami...
  • Sprzedawca

    SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak   Gliwice    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zadania: profesjonalna obsługa Klienta; prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych; telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień; Wymagania: minimum średnie wykształcenie; umiejętność obsługi kasy fiskalnej; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Kościuszki 326

40-608 Katowice