Praca i oferty pracy w Praca.pl
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Praca Getin Noble Bank S.A.
Getin Noble Bank to ponad 6 tysięcy osób – doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości.
Należymy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy doceniani i nagradzani przez liczne branżowe instytucje. Z naszych usług korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. W naszej strukturze sprzedaży funkcjonują oddziały Noble Banku, dedykowane bankowości prywatnej oraz wyspecjalizowane w bankowości detalicznej placówki Getin Banku. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartą na zmiany i innowacje.
Kogo szukamy?
Szukamy osób pełnych entuzjazmu, które nie boją się zmian, potrafią odpowiedzialnie podejmować decyzje, a poza wiedzą merytoryczną wykazują się komunikatywnością, samodzielnością i nastawieniem na cel. U Kandydatów do pracy cenimy również wartości, którymi się kierują i chcemy by były spójne z naszymi.
Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?
Nasz Zespół liczy ponad 6 tysięcy pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm działań.
Oferujemy atrakcyjną pracę w różnych obszarach biznesu m.in. sprzedaży detalicznej, firmowej, sektorze private bankingu, obszarze finansowym, audycie, analizach, call center, IT, windykacji, operacjach bankowych, ryzyku kredytowym i wielu innych dziedzinach. Zatrudniamy specjalistów i menedżerów do jednostek związanych ze wsparciem sprzedaży lub pracą back-office w Warszawie, gdzie znajduje się nasza główna siedziba oraz we Wrocławiu i w Katowicach.
Jesteśmy organizacją, która z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na rynku finansowym, dzięki zaangażowaniu naszego zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do grona pracowników Getin Noble Banku zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy.

AKTUALNE OFERTY PRACY Getin Noble Bank S.A.

Negocjator Terenowy
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-25

Finanse, Bankowość, Sprzedaż, Obsługa klienta

pomorskie, Słupsk

 
 

Młodszy Specjalista w Zespole Obsługi Korespondencji Windykacyjnej
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-24

Administracja biurowa, Finanse

dolnośląskie, Wrocław

 
 

Inspektor w Zespole Postępowania Sądowego
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-23

Administracja biurowa, Finanse, Bankowość, Prawo

dolnośląskie, Wrocław

 
 

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta | (infolinia przychodząca)
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-23

Finanse, Bankowość, Sprzedaż, Obsługa klienta

mazowieckie, Warszawa

 
 

Asystent/-ka w Zespole Archiwizacji/Korespondencji
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-19

Administracja biurowa

mazowieckie, Warszawa

 
 

Inspektor ds. egzekucji komorniczej
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-17

Finanse, Bankowość, Księgowość, Audyt

dolnośląskie, Wrocław

 
 

Specjalista ds. windykacji klientów VIP
Getin Noble Bank S.A.
2016-05-17

Finanse, Bankowość, Księgowość, Audyt

dolnośląskie, Wrocław

 
 
Archiwalne oferty pracy Getin Noble Bank S.A.