Schavemaker Invest Poland Sp. z o. o.

Grupa Schavemaker

Firma Schavemaker Transport została założona w 1967 r. przez pana Henka Schavemakera, który posiadał wówczas zaledwie jedną ciężarówkę. Od tego czasu firma rozrosła się do organizacji logistycznej dysponującej ponad 200 ciągnikami i 300 naczepami. Do Grupy Schavemaker należą: Schavemaker Transport, Schavemaker Containers oraz Schavemaker Logistics. Zatrudniamy ponad 400 pracowników i nieprzerwanie dążymy do wysokiej jakości usług logistycznych.

Strategia firmy Schavemaker ukierunkowana jest na poszukiwanie - wspólnie z Klientem - jak najefektywniejszych i jak najwydajniejszych rozwiązań logistycznych poprzez dobór najodpowiedniejszych środków transportu. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi planowania tras posiadamy wgląd w drogi przewozu i zapewniamy pełną kontrolę nad procesami administracji.

Schavemaker specjalizuje się w transporcie i magazynowaniu stali w kręgach. W tej dziedzinie jesteśmy liderem na rynku holenderskim. Posiadamy specjalistyczne naczepy wyposażone w muldy właśnie do transportu kręgów stali.

Firma Schavemaker Invest Poland Sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Schavemaker Invest Poland Sp. z o. o.