ProData Consult Sp.z o.o

O firmie:

Jesteśmy niezależną, międzynarodową firmą konsultingową z siedzibą główną w Danii (Kopenhaga) oraz siecią oddziałów w Polsce (Warszawa), Szwecji, Norwegii, Holandii i w Niemczech.  Firma została założona przez konsultantów IT w 1994 roku i od tego czasu rozwija się bardzo dynamicznie. U nas znajdziesz różnorodność projektów, formy i miejsca zatrudnienia, a co za tym idzie znakomite szanse do rozwoju. Współpracujemy z konsultantami wszelkich specjalności na każdym etapie ich karier zawodowych – od osób początkujących po ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Wśród naszych klientów są firmy zagraniczne, polskie oddziały międzynarodowych instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych i agencji marketingowych oraz polskie firmy z różnych sektorów (przemysłowego, finansowego, telekomunikacyjnego, informatycznego). Tym, co wyróżnia ProData Consult jest najwyższa jakość usług świadczonych przez Konsultantów oraz szybkość, z jaką możemy dostarczyć usługę Klientom przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i odpowiedniego wynagrodzenia dla Konsultantów.
 
Dlaczego warto z nami rozpocząć współpracę?
 
Gdy jesteś specjalistą IT i myślisz o nowej pracy w Polsce lub za granicą:

  • oferujemy konkurencyjne stawki,
  • gwarantujemy pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów,
  • umożliwiamy dostęp do wielu ciekawych i rozwojowych kontraktów, realizowanych w Polsce i za granicą. Pełna lista propozycji na www.itconsultants.pl,
  • dofinansowujemy opiekę medyczną w Medicover,
  • udzielamy pomocy przy stworzeniu profilu w naszym systemie ProManagement (CV przygotowujemy tylko raz, nie ma potrzeby wypełniania nowych formularzy pod nowe projekty),
  • dla konsultantów wydajemy kwartalnik CONSULTANT NEWS o najciekawszych projektach, rekrutacjach i nowościach (link)

Jak zostać niezależnym konsultantem?
 
Jeżeli jesteś aktualnie pracownikiem etatowym i masz doświadczenie zawodowe w branży IT, a jednocześnie interesuje Cię praca w roli niezależnego konsultanta IT - chętnie pomożemy Ci w znalezieniu Twojego pierwszego kontraktu. Istnieją dwa sposoby przejścia z trybu etatowego na kontraktowy.

Pierwszy sposób: kompletujesz swoje CV w systemie ProData Consult, a następnie - bez rezygnacji z dotychczasowej pracy - poczekasz na propozycje projektów z naszej strony. To oznacza, że zainteresowany Twoją kandydaturą klient będzie musiał zaakceptować Twój okres wypowiedzenia.

Z naszego doświadczenia wynika, że w większości przypadków pomoc konsultanta potrzebna jest klientowi natychmiast. W takiej sytuacji optymalny jest drugi sposób: po skompletowaniu CV w systemie ProData Consult możesz zrezygnować z dotychczasowej pracy, stając się tym samym szybko dostępny dla większości projektów. W ten sposób zwiększasz swoje szanse jako konsultant, bierzesz jednak na siebie ryzyko finansowe związane z okresem przejściowym.

Proces rekrutacji
 
Krok 1: Rejestracja online - przycisk Aplikuj w odpowiedzi na ogłoszenie praca.pl lub poprzez stronę www.itconsultants.pl. Kontakt mailowy do działu rekrutacji rekrutacja@prodataconsult.pl .
Krok 2: Rozmowa ze specjalistą do spraw rekrutacji Prodata Consult.
Krok 3: Rozmowa z pracodawcą.
Krok 4: Akceptacja pracodawcy i podpisanie umowy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Wypowiedzi pracowników:

Piotr Chuchla
Senior Java Developer
„Dzięki ProData Consult mogę pracować w technologiach dla mnie interesujących takich jak Spring, JSF, Webservices, otrzymując bardzo atrakcyjną stawkę godzinową. Świetna atmosfera pracy i duże wsparcie organizacyjne ze strony ProData Consult.”
 
Jarosław Czerenko
Frontend Developer
„Pracując dla ProData Consult mam dostęp do prestiżowych projektów dla globalnych firm oraz najnowocześniejszych technologii. Pracując na kontrakcie z ramienia ProData Consult mogę zawsze liczyć na pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z projektem.”

Aktualne oferty pracy ProData Consult Sp.z o.o

mazowieckie, Warszawa

2016-07-22

Sprzedaż / Obsługa klienta

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie

2016-07-18

Informatyka / Programowanie

mazowieckie

2016-07-18

Informatyka / Administracja

mazowieckie

2016-07-18

Informatyka / Programowanie

mazowieckie

2016-07-13

Informatyka / Administracja

łódzkie, Łódź

2016-07-12

Informatyka / Programowanie

mazowieckie

2016-07-12

Administracja biurowa

pomorskie, Gdańsk

2016-07-11

Informatyka / Programowanie

pomorskie, Gdańsk

2016-07-11

Kadra zarządzająca

pomorskie, Gdańsk
małopolskie, Kraków

2016-07-11

Informatyka / Programowanie

pomorskie, Gdańsk
Archiwalne oferty pracy ProData Consult Sp.z o.o