Teraz rekrutuje

Aviva Sp. z o.o.

109 aktualnych ofert pracy od 501 do 1000 prac. Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne

Aviva – na świecie i w Polsce
Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 320 lat. Aviva obsługuje 33 miliony klientów w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1992 roku. Od tego czasu firmie zaufało już ponad 3,5 mln osób powierzając oszczędności o wartości ponad 50 mld zł.
Aviva ubezpiecza życie i zdrowie swoich klientów, oferuje ubezpieczenia samochodu, mieszkania, a także majątku firmy. Proponuje rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Aviva jest firmą przyjazną rodzinie – wśród ubezpieczycieli na życie jako pierwsza wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Fundacja Aviva wspiera lokalne inicjatywy społeczne na rzecz rozwoju dzieci w ramach programu „To dla mnie ważne”. Aviva zwiększa również świadomość negatywnego wpływu smogu na zdrowie – w tym celu prowadzi program „Wiem, czym oddycham”.
Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna likwidacja szkód i wypłata świadczeń (w 2016 roku firma wypłaciła ze środków własnych ponad 55,6 tys. świadczeń z ubezpieczeń na życie o łącznej wartości 239 mln zł) oraz programy wspierające rodziny – to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają firmę klienci, dziennikarze i niezależni eksperci.

Więcej

Aviva - kariera w ubezpieczeniach

Zobacz

Więcej

Inflancka 4B
00-189 Warszawa