Teraz rekrutuje

Polkomtel Sp. z o.o.

3 aktualne oferty pracy od 1001 do 2000 prac. Telekomunikacja i Informatyka

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Świat wartości Plusa, czyli co jest dla nas ważne w codziennej pracy

- Pomagamy budować relacje
Czyli namawiamy do rozmowy. Wierzymy, że z każdego kontaktu może wyniknąć coś dobrego – pomysł, pozytywne emocje, ciekawa informacja, wzajemne zrozumienie.

- Oswajamy technologię
Dbamy o to, by nasi klienci mieli poczucie wygody i łatwości obcowania z nawet najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.


Plus Partnerem Generalnym Centrum Nauki Kopernik
Nasza firma została Partnerem Generalnym Centrum Nauki Kopernik. W ramach współpracy Plus zapewnia Centrum m.in. nowe technologie mobilne, takie jak przewodnik na telefony komórkowe czy fotokody.


Plus Sponsorem Generalnym Polskiej Siatkówki
Jako wieloletni generalny sponsor polskiej siatkówki, dbający zarówno o poziom wyszkolenia zawodników, jak i o perfekcyjną organizację rozgrywek, Plus przyczynił się do ogromnej popularyzacji tej dyscypliny sportu w Polsce.

Dołącz do nas

Szukamy osób, które chętnie uczą się nowych zadań, szybko adaptują się do zmieniających okoliczności i lubią swoją pracę w zamian oferując codziennie nowe interesujące wyzwania.
Promujemy otwartą kulturę organizacyjną, dlatego w firmie wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu. W większości pracujemy na tzw. open space’ach, dzięki którym przepływ informacji jest szybszy, a komunikacja między pracownikami sprawniejsza i - co dla nas istotne - bezpośrednia. Dysponujemy również salkami konferencyjnymi do pracy grupowej.
Bardzo ważna jest dla nas umiejętność pracy zespołowej i sprawnej komunikacji. Staramy się, by nasi pracownicy tworzyli zgrane i uzupełniające się zespoły. Stawiamy na długotrwałe relacje i współpracę oraz równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Benefity dla naszych pracowników
- prywatna opieka medyczna,
- ubezpieczenie na życie,
- karta Multisport Benefit System,
- telefon komórkowy,

Plus dla Najlepszych
Plus dla Najlepszych to program praktyk organizowany cyklicznie, skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych. Zdarza się, że jest to etap poprzedzający nawiązanie stałej współpracy z jego laureatami.
Aktualnie uruchamiamy jesienno-zimową edycję praktyk.

Kogo zapraszamy do programu?
- studentów III, IV i V roku studiów oraz absolwentów takich kierunków jak: informatyka, telekomunikacja, ekonomia, finanse i bankowość, marketing i zarządzanie,
- osób poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych,
- osób komunikatywnych i lubiących pracować zespołowo,
- osób dyspozycyjnych minimum 1 miesiąc,
- osób ambitnych i samodzielnych.

Plusy!

*Plus dla Najlepszych! zakończylismy tegoroczną letnią edycję praktyk. Troje uczestników praktyk otrzymało propozycje pracy - wszyscy skorzystali! Kolejne rozdanie na wiosnę:)!

Aktualne oferty pracy

3

aktualnych ofert pracy

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

00-493 Warszawa