Witaj!
Hager Group, jako niezależna firma rodzinna, jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług związanych z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.
Koncentrujemy się na przyszłości i rozwijamy rozwiązania, które czynią nasze otoczenie bardziej bezpiecznym, komfortowym oraz inteligentnym.
Hager Group to jednocześnie ogólnoświatowe przedsięwzięcie biznesowe: 11 650 pracowników generuje obrót wynoszący około 1,9 mld euro (2016). Nasze produkty i rozwiązania tworzymy w 28 zakładach produkcyjnych na całym świecie, a w 129 krajach konsumenci darzą je swoim zaufaniem. Centrala firmy zlokalizowana jest w Niemczech. W Polsce funkcjonują 2 zakłady produkcyjne (zakład Berker w Kórniku k/Poznania oraz Hager Polo Produkcja w Tychach) oraz 2 spółki handlowe (Hager Polo z siedziba w Tychach oraz Efen z siedzibą w Siemianowicach Śląskich).
Przyjmujemy odpowiedzialność za podejmowanie wyważonego ryzyka i wykorzystujemy naszą inicjatywę do podejmowania decyzji nawet w trudnych sytuacjach i przy ograniczonej ilości informacji.
Działamy w wiarygodny sposób w zgodzie z naszymi przekonaniami i zachowaniami.
Działamy w sposób rzetelny i uczciwy, z poszanowaniem ludzi i naszego otoczenia.
Po więcej szczegółów na temat Hager Group zapraszamy na stronę firmową www.hagergroup.com oraz www.hager.pl.
Firma Grupa Hager nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Grupa Hager