DSV jest jedną z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Nasz siedziba znajduje się w Danii. Świadczymy usługi dla tysięcy firm na świecie.

DSV obejmuje spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions.

Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy.

Zatrudniamy ponad 1000 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Wyobraź sobie, że masz znajomych  z pracy, którzy mieszkają w ponad 90 krajach!

Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, likwidacja szkód transportowych, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Aktualne oferty pracy

  • Magazynier do pracy w magazynie

    DSV Services Sp. z o. o.   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Czego oczekujemy? Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym.
  • Magazynier

    DSV Services Sp. z o. o.   Holandia, Venlo
    17 godz.
    Zakres obowiązków Będziesz odpowiedzialny za rozładunek/załadunek, kompletowanie zamówień oraz rozmieszczanie towarów w strefach magazynowych. Posiadamy lekki asortyment, a sam magazyn jest suchy i ciepły. Na naszych magazynach mamy między innymi odzież sportową oraz elektronikę znanych...
  • Operator wózka widłowego RT

    DSV Services Sp. z o. o.   Belgia, Puurs, Gent
    17 godz.
    Twój zakres obowiązków: obsługa wózka bocznego wysokiego składowania kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie praca na skanerze lub słuchawce kontrola zamówień

    DSV Services Sp. z o. o.   Gliwice, Łabędy, ul. Alberta Einsteina 45    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   5 000 - 6 000 zł brutto/mies.
    17 godz.
    Twoimi głównymi obowiązkami będzie: Sortowanie towaru; Kompletacja zamówień (praca ze skanerem, tabletem, obsługa wózka unoszącego) Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki;
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

DSV Services Sp. z o. o.

Sokołowska 64

05-806 Pęcice