G.EN. GAZ ENERGIA S.A. to firma z 20 letnią tradycją i doświadczeniem zdobytym na polskim rynku gazu ziemnego.

Spółka jest największym prywatnym dystrybutorem gazu ziemnego w Polsce działającym w oparciu o koncesję i taryfy zatwierdzone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

System dystrybucyjny G.EN. obejmuje 60 gmin w 4 województwach (dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie).

Aktualnie, spółka eksploatuje 2473 km sieci gazowych, w tym 190 km gazociągów przesyłowych i 2283 km gazociągów sieci rozdzielczej, oraz 5 stacji regazyfikacji gazu

W 2011 roku spółka G.EN. dostarczyła 22 944 Klientom blisko 106 mln m3 gazu ziemnego pochodzącego przede wszystkim ze złóż krajowych.

Działania spółki skoncentrowane są na ciągłym rozwoju rynku dystrybucji gazu ziemnego poprzez systematyczną rozbudowę sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.

Aktualne oferty pracy

Firma G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Magazynier

    Electra M&E Polska Sp. z o.o.   Września    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Co będzie należało do Twoich obowiązków: bieżąca analiza potrzeb i zgłaszanie braków magazynowych prowadzenie ewidencji i gospodarki zasobów magazynowych bieżący nadzór i kontrola zasobów magazynowych realizacja zadań związanych z gospodarką magazynową kontakt z dostawcami i...
  • Pracownik Ogólnobudowlany

    BBR Polska Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca stacjonarna
    1 dni
    Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego, organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót,...
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o.   Mosina    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Kompletacja i kontrola zamówień; Rozmieszczenie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami; Przyjmowanie dostaw towarów oraz obsługa produkcji; Załadunek i rozładunek towarów; Obsługa wózka widłowego; Przestrzeganie zasad BHP.
  • Ślusarz Narzędziowy

    KGL S.A.   Niepruszewo    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: prace ślusarskie i montażowe przy formach (w tym wykonywanie elementów urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej) obsługa urządzeń pomocniczych; kompletacja elementów handlowych na bazie specyfikacji; finalna kontrola jakości obrabianych detali;...
Zobacz archiwalne oferty pracy

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.

Dorczyka 1

62-080 Tarnowo Podgórne