W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2022

Aktualne oferty pracy

  • Monter

    Electrolux Poland Sp. z o.o.   Świdnica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: prace montażowe związane z produkcją kuchenek i piekarników; skręcanie, nitowanie, klejenie, czyszczenie, pakowanie - w zależności od stanowiska na linii montażowej; utrzymanie czystości na stanowisku pracy; Wymagania: mile...
  • Starszy Technik Utrzymania Ruchu

    Electrolux Poland Sp. z o.o.   Zabrze    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zakres obowiązków: koordynacja zadań utrzymaniowych na obszarach produkcyjnych (planowanych i nieplanowanych), definiowanie i organizacja niezbędnych zasobów; zapewnienie przestrzegania przepisów i procedur związanych z bezpieczeństwem, zdrowiem i środowiskiem; definiowanie planów...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Al. Powstancow Slaskich 26

30-570 Kraków