Jesteśmy jedną z największych na świecie firm audytorsko-doradczych. Priorytetem w naszej codziennej pracy jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w połączeniu z wyjątkową obsługą Klienta.

Cenimy ludzi, którzy identyfikują się z naszymi organizacyjnymi wartościami i realizują je każdego dnia w życiu zawodowym. Te wartości to: Współpraca, Przywództwo, Doskonałość, Dopasowanie, Szacunek i Odpowiedzialność. Kierujemy się nimi w świecie biznesu, wspierając naszych Klientów rozwiązaniami kreowanymi przez naszych ekspertów.

Aktualnie zatrudniamy ponad 600 pracowników w siedmiu biurach, mieszczących się w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Cały czas się rozwijamy i zapraszamy do naszego grona kolejne osoby, które swoją karierę zawodową wiążą z profesjonalnym doradztwem.

Do naszego zespołu mogą dołączyć zarówno te osoby, które są absolwentami lub kończą niebawem studia, jak i te, które mają już bardziej bogate doświadczenie zawodowe i chciałaby je wykorzystać oraz poszerzyć w ramach naszej firmy.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, jesteś zainteresowany pracą, stażem lub praktyką, zapoznaj się z informacjami na temat rekrutacji.

Aktualne oferty pracy

Firma Grant Thornton nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

    BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    21 godz.
    Twój zakres obowiązków: wsparcie działu w prowadzeniu kadrowej, płacowej i personalnej obsługi Klientów BDO; pomoc w sporządzaniu list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; pomoc w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników zatrudnionych przez...

    21 godz.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Grant Thornton

Malta Office Park, Bud. F, ul. abpa A. Baraniaka 88

61-131 Poznań