Praca i oferty pracy w Praca.pl
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Praca Lukoil Polska Sp. z o.o.

PRACODAWCA

Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
woj. mazowieckie
www.lukoil.pl

Lukoil Polska Sp. z o.o.

 
 

LUKOIL jest jedną z czołowych spółek zajmujących się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu.

Mimo, że większość działalności koncernu, jak na przykład badania czy wydobycie ropy naftowej, prowadzona jest na terenie Rosji, LUKOIL posiada także nowoczesne rafinerie, zakłady przetwarzania gazu oraz kompleksy petrochemiczne na całym świecie. Większość produktów koncernu kierowana jest na międzynarodowe rynki. Sieć sprzedaży produktów LUKOIL obejmuje już 24 kraje na całym świecie, w tym między innymi: Rosję, kraje basenu Morza Bałtyckiego, Wspólnotę Niepodległych Państw, Europę oraz Stany Zjednoczone.

LUKOIL zajmuje drugą pozycję, wśród prywatnych koncernów notowanych na giełdzie, pod względem udokumentowanych złóż węglowodorów. Jest to największa spółka handlowa w branży wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej w Rosji, o rocznych obrotach przekraczających 107 miliardów dolarów i zysku netto powyżej 9,1 miliarda dolarów.

Z punktu widzenia jawności danych i przejrzystości LUKOIL jest liderem wśród rosyjskich spółek naftowych. Jest to pierwsza w całej historii firma zarejestrowana na Londyńskiej Giełdzie. Jest to jedyny rosyjski koncern, którego akcje w większości są w posiadaniu mniejszościowych akcjonariuszy. LUKOIL jest także największym podatnikiem w Federacji Rosyjskiej – całkowita suma zapłaconych podatków w 2008 roku przekroczyła 38 miliardów dolarów.

AKTUALNE OFERTY PRACY Lukoil Polska Sp. z o.o.

Kierownik Regionalny
Lukoil Polska Sp. z o.o.
wczoraj

Kadra zarządzająca, Sprzedaż, Obsługa klienta

4 regiony

 
 
 

Specjalista ds. Księgowości Środków Trwałych i WNIP
Lukoil Polska Sp. z o.o.
2016-05-23

Finanse, Bankowość, Księgowość, Audyt, Podatki

mazowieckie, Warszawa

 
 
Archiwalne oferty pracy Lukoil Polska Sp. z o.o.