Q&R Polska Sp. z. o.o.

Quality Requirements Polska powstała w odpowiedzi na zapotrzebowaniemałych i średnich przedsiębiorstw, które borykają się z problemami nawiązania korzystnej i bezpiecznej współpracy z dużymi podmiotami czerpiącymi zyski ze sprzedaży produktów i usług. Naszym głównym celem jest pomoc w szybkim budowaniu efektywnych zespołów sprzedażowych. Rekrutujemy sprzedawców na wszystkich poziomach, od telesprzedaży, sprzedaży d2d (w tym pracujących w ramach własnej działalności gospodarczej) aż do kierowników i dyrektorów. Posiadamy największą i najszybciej rosnącą bazę aktywnych osób poszukujących pracy w polskim sektorze sprzedaży, co oznacza, że współpracują z nami firmy zainteresowane stabilnym budowaniem relacji ze zleceniodawcami których pozyskujemy.

Obecnie QR Polska poszukuje do bezpośredniej sprzedaży produktów RWE Polska S.A. Przedstawicieli Handlowych i Zespołów B2B z doświadczeniem w sprzedaży energii.

RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Jest notowana na giełdzie w Niemczech i Szwajcarii. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. RWE zatrudnia 70 000 osób, zaopatruje 16 milionów klientów w energię elektryczną i 8 milionów klientów w gaz.

Firma Q&R Polska Sp. z. o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Q&R Polska Sp. z. o.o.