Vistal Offshore Sp. z o.o.

Vistal Offshore to dynamicznie rozwijająca się Spółka należąca do grupy kapitałowej Vistal Gdynia S.A. posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu budowlanego, energetycznego, okrętowego i offshore.

Vistal Offshore Sp. z o.o. jako wiodący producent konstrukcji stalowych dysponuje nowoczesną halą produkcyjną mieszczącą się na Nabrzeżu Indyjskim w Gdyni wyposażoną w specjalistyczny sprzęt.

Wysoką jakość realizowanych projektów docenili skandynawscy potentaci. Grupa Vistal pozyskała offshorowy projekt Johan Sverdrup dla norweskiego klienta Aibel na wykonanie elementów platformy wiertniczej, który rozpocznie się  w 2016 r.

Największą jednak wartość Vistal Offshore Sp. z o.o. stanowi wykwalifikowana kadra, dlatego zwiększamy nasze moce produkcyjne. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży, chętnie dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Dla naszych pracowników i podwykonawców zapewniamy długofalową współpracę  w przyjemnej atmosferze, rozwój zawodowy oraz wysokie standardy pracy.

Aplikuj na poniższe stanowiska poszukiwanych przez nas specjalistów:

Firma Vistal Offshore Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Vistal Offshore Sp. z o.o.