Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Absolwent filologii angielskiej

Grafton Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
2588 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Kraków
Nr ref.: 6-10-42020/PC
Dla naszego Klienta, który obecnie rozwija swoją działalność w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia klienta z j. angielskim.

Obowiązki :
  • odpowiedzi na zapytania Klientów w języku angielskim (mail, czat)
  • rozwiązywanie trudności Klientów
  • wspieranie Klientów w użytkowaniu platformy on-line
  • raportowanie do Managera
Requirements:
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • orientacja na Klienta
Benefits:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multibenefit
  • prywatna opieka medyczna
  • świeże owoce w biurze
  • możliwość rozwoju w nowych strukturach

Agencja zatrudnienia numer 812.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".