Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Absolwent kierunków technicznych – metalurgia, odlewnictwo, metale nieżelazne

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3441 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: 7-21-27840/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem oraz procesem nowych uruchomień, poszukujemy absolwentów studiów technicznych chcących rozwijać się w branży Automotive.

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie parametrów procesu, przepływu procesu i instrukcji pracy
- Przygotowywanie wstępnych parametrów i koncepcji dla potrzeb symulacji procesu zalewania i krzepnięcia
- Analiza wyników symulacji procesu i opracowanie akcji korekcyjnych
- Koordynacja i udział w testach i próbach nowych materiałów w procesie
- Nadzorowanie funkcjonowania procesu i ciągłe jego ulepszanie
- Opracowywanie FMEA, DoE i rozwiązywanie problemów w fazie rozwoju i produkcji wyrobu
- Ciągłe doskonalenie funkcjonowania procesu w celu uzyskania założonych wyników i poprawy jakości i wydajności
- Wsparcie i uczestnictwo w audytach
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (metalurgia, odlewnictwo, metale nieżelazne)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego
- Mile widziane staże, praktyki w firmach z branży produkcyjnej
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy w zespole
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Praca w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom
- Możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu kontaktowi z językiem angielskim
- Określona ścieżka kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów
- Bogaty pakiet socjalny
- Możliwość rozwoju kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)