Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków
praca stacjonarna
2538 dni temu

Ogłoszenie numer: 1626167, z dnia 2017-05-08

Grupa eBroker to jedna z wiodących firm działających w marketingu efektywnościowym.
Jesteśmy częścią Grupy INTERIA.PL oraz międzynarodowego koncernu BAUER.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z dotychczasowymi klientami oraz pozyskanie nowych reklamodawców dla Programu Partnerskiego grupy eBroker.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych reklamodawców do współpracy
  • Utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Kontakt z domami mediowymi, sieciami afiliacyjnymi
  • Monitorowanie realizacji kampanii reklamowych podczas ich trwania
  • Przygotowywanie raportów w zakresie realizowanych działań
  • Współpraca z innymi działami Firmy, w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zleceń

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w performance marketingu
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta, kontaktach b2b
  • Umiejętności autoprezentacji
  • Znajomość branży finansowej, wiedzy z zakresu marketingu internetowego
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomości MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • miłą atmosferę, opartą na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu w ambitnym zespole
  • pracę w centrum Krakowa, w cichej i spokojnej okolicy w kamiennicy otoczonej zielenią
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą (możliwość wyboru formy współpracy)
  • pracujemy w przyjaznych warunkach -nie ma obowiązku przychodzenia do pracy w garniturze i pod krawatem
  • lekcje angielskiego
  • pakiet sportowy Multisport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover