Najnowsze oferty pracy

  • Junior Sales Executive

    Ebury Partners UK LTD   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Poszukujemy kolejnego pokolenia sprzedawców w Europie, którzy dołączą do nas po rekordowym roku. Poszukujemy zmotywowanych i pozytywnie nastawionych osób, które chcą przyspieszyć swoją karierę i zostać ekspertami na rynku walutowym. O pracy Jako Junior Sales Executive będziesz mieć...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

ReachLocal Poland
Warszawa
praca stacjonarna
3508 dni temu

Jesteśmy firmą stworzoną przez najlepszych w branży! Wielokrotnie nagradzani przez Inc.500, Mashable czy Delloite! Za Naszym sukcesem stoją twórcy takich marek jak Microsoft, Apple, DoubleClick, Yahoo! Zajmujemy 27 miejsce wśród najbardziej pożądanych pracodawców na świecie!

A teraz...

Oferujemy współtworzenie jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm na świecie jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: AE Warszawa

Poszukujemy dynamicznych i odpowiedzialnych osób, dla których praca z klientem to pasja i przyjemność.

Account Executive odgrywa kluczową rolę w organizacji sprzedaży. Współpracuje bezpośrednio z handlowcami, pomagając im utrzymać i rozwijać bazę Klientów. Account Executive komunikuje się również z obecnymi Klientami w zakresie prowadzonych kampanii reklamowych, odnowień, wydajności, raportowania oraz wszelkich zapytań dotyczących naszej technologii.

Obowiązki:

  • Efektywna komunikacja, aby zapewnić doskonałą jakość obsługi Klienta,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Służenie wiedzą ekspercką z zakresu produktów i ich funkcjonalności, wyjaśnianie koncepcji technicznych Klientom,
  • Monitorowanie wydajności kampanii marketingowych.
Kwalifikacje:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w marketingu, sprzedaży (bezpośredniej/pośredniej) lub obsłudze klienta,
  • Biegłe korzystanie z aplikacji pakietu Microsoft Office, w tym Microsoft Word, Excel i PowerPoint
  • Zainteresowanie nowymi technologiami w mediach cyfrowych i marketingiem internetowym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym,
  • Możliwość rozwoju,
  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Interesującą pracę w młodym zespole oraz miłą atmosferę pracy.