Najnowsze oferty pracy

  • Senior FX Dealer

    Ebury Partners Belgium N.V SA Oddział w Polsce   Warszawa, Widok Towers    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista senior / mid / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    We are looking for a Senior FX Dealer in our Warsaw Office, with proven dealing / trading experience and exceptional sales skills. Our Dealers make the magic happen. They’re the ones who offer expert and bespoke suggestions and ideas to our clients, helping them make their international business...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Specialist

BPO POLAND Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3136 dni temu

BPO Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie.Obszar naszych działań obejmuję usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT,analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy poszukiwania osób do nowego działu obsługi klienta, poszukujemy energicznych i zmotywowanych, nastawionych na rozwój i realizację własnych celów osób lubiących pracę z ludźmi.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami
  • Promowanie produktów inwestycyjnych oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami; udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki
  • Administrowanie systemem zamówień
  • Bieżące monitorowanie rynków finansowych i czynników na nie wpływających
Wymagania:
  • Wiedza na temat rynków finansowych, kapitałowych/walutowych
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie sprzedażowe w branży finansowej/bankowości/FX będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania.
Oferujemy:
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy – wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • System szkoleń
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość awansu
Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.