Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrative Mitarbeiter /-in mit Deutsch und Englisch

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3250 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1-26-33082/PC

Opis stanowiska:
Für unseren internationalen Kunden suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt eine Unterstützung als Administrative Mitarbeiter mit Deutsch und Englisch

Ihre Aufgaben:

- Koordination von Bestellungen und Lieferungen
- Auftragsannahme und Weiterleitung von Anfragen
- Erstellung der Berichte und der Verträge
- Zusammenarbeit mit anderen Abteilungen
Wymagania:
Anforderungen:
- Min. 1-jährige Erfahrung in der Kundenservice
- Fließende Deutschkenntnisse (C1)
- Sehr gute Englischkenntnisse (min.B2)
- Starke Kommunikation und Organisation
- Sehr gute MS-Office-Kenntnisse
-SAP-Kenntnisse von Vorteil
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Das bieten wir Ihnen an:

- Medizinische Betreuung
- Private Lebensversicherung
- Arbeit in einem internationalen Umfeld
- Multisport–Schein
- Attraktives Gehalt

Wenn Sie interessiert sind, senden Sie uns Ihren Lebenslauf in der englischen oder polnischen Sprache per E-Mail an: General.Application6@grafton.pl zu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)