Zobacz więcej ofert pracy

Administrator Aplikacji

NBC Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2486 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów  na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AA/KRK/0617/MB
Opis stanowiska:
  • administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych

  • wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk

  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

  • uczestnictwo w projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu integracji

Wymagania:
  • doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL

  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2003/2008/2012 serwer

  • praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy

  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP

  • znajomość podstaw programowania

  • znajomość podstaw księgowości bankowej

  • wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • kartę MultiSport

  • medicover

  • opiekę Menadżera Kariery

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • różnorodne projekty

  • inne… (zapytaj nas)