Podobne oferty pracy

Czy kiedykolwiek chciałeś pracować w organizacji międzynarodowej, mieć szansę podróżować po Polsce, a nawet wyjechać za granicę z Twoją pracą? Czy atrakcyjny pakiet szkoleń, aby każdy pracownik miał szansę zdobyć umiejętności na najwyższym poziomie jest tym czego szukałeś?

Poprzez wykorzystywanie nowych technologii i współpracy z najlepszymi specjalistami branży IT, nasz klient wypracował sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności zarówno językowe jak i techniczne, jeśli chcesz brać aktywny udział w ekspansji światowej naszego Klienta, wyślij CV już dziś.

Administrator Baz Danych MS SQL

Główne zadania:

  • Administracja MS SQL
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników dot. naprawy błędów
  • Analiza wydajności kodu SQL
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Implementacja zmian (SQL) oraz konfiguracja aplikacji w związku z wdrażaniem nowych produktów
  • Praca w języku angielskim
  • Wsparcie zespołu programistów w obszarze optymalizacji kodu SQL

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu/projektowaniu systemów bazodanowych MSSQL Server 2008/2012
  • Bardzo dobra znajomość języka T-SQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających wydajność serwera SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET, C#

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Wyjazdy biznesowe w kraju i za granicą
  • Premie na podstawie jakości wykonanej pracy
  • Dodatki (karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne itp.)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl