Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1775259, z dnia 2017-09-14

Biuro doradztwa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Administrator kontraktu / Asystent Administratora

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Analiza aktualnych problemów na Kontrakcie natury kontraktowej i formalnej,

  • Przygotowanie pism, powiadomień i listów w sprawach których wymagają tego terminy kontraktowe,

  • Dalsza identyfikacja ryzyk natury kontraktowej i finansowej w celu przygotowania dalszych działań formalnych,

  • Monitorowanie i koordynowanie prowadzenia dokumentacji uzasadniającej
    i dokumentującej fakt i wysokość kosztów w związku z przestojami/utrudnieniami/brakiem dostępu do frontów robót,

  • Monitorowanie obiegu dokumentów i raportów na budowie w aspekcie roszczeń,

  • Uczestnictwo i bieżące doradztwo w naradzie miesięcznej i innych ważnych spotkaniach
    z Inżynierem i Zamawiającym dotyczących spraw roszczeniowych, Zmian i zagadnień formalno – kontraktowych,

  • Doradztwo w relacjach z Zamawiającym i z Inżynierem, władzami administracyjnymi oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w Kontrakt,

  • Doradztwo w zakresie przygotowania i uaktualniania zmian w harmonogramie robót
    w aspekcie uprawnień Wykonawcy do przedłużenia czasu na ukończenie całości zadania lub odcinków,

  • Weryfikacja i przygotowywanie danych i informacji pod kątem roszczeń kontraktowych
    i Zmian wg procedury FIDIC,

  • Przygotowywania i opracowywanie roszczeń kosztowych i czasowych,

  • Przygotowanie pism roszczeniowych, wystąpień i wniosków,

  • Przygotowywanie bieżącej korespondencji roszczeniowej i dot. Zmian z Zamawiającym, Inżynierem oraz innymi podmiotami,

  • Sporządzanie analiz i opiniowanie podstaw kontraktowych i prawnych odnośnie roszczeń, robót dodatkowych i Zmian,

  • Doradztwo w zakresie strategii zarządzania roszczeniami kontraktowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z kontraktami budowlanymi,

  • Praktyczna znajomość procedur FIDIC, przepisów Prawa Zamówień Publicznych i Prawa Budowlanego,

  • Doświadczenie w procesie tworzenia dokumentacji roszczeniowej,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,

  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Orientacja na realizację celów z naciskiem na jakość i terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Dobrze płatną pracę z możliwością rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Umów Budowlanych

Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl