Podobne oferty pracy

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Administrator Office Assistant
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 14112017ak12

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Administrator Office Assistance dla jednego z klientów w Szczecinie.

Obowiązki:

  • Koordynacji procesów administracyjnych.
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, które dostarczają rożnego rodzaju serwisy (firma sprzątająca, BHP, ochrona środowiska).
  • Koordynacja pracy recepcji.
  • Koordynacji pracy kantyny pracowniczej.
  • Organizacja eventów firmowych oraz wyjazdów integracyjnych.
  • Koordynacja zespołem odpowiedzialnym za organizacje podróży służbowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Świetnej organizacji pracy własnej.
  • Bardzo dobry poziom j. angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz pakietem benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, lekcje j. angielskiego)
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
  • Przyjazną atmosferę i praca w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

Nigel Frank International

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl