Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Konsultant Przedsprzedaży łódzkie
Administrator pracy przedstawiciela handlowego

Energia Serwis
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
2334 dni temu

Ogłoszenie numer: 1829059, z dnia 2017-11-06

Energia Serwis jest Brokerem energii elektrycznej jak i doradcą do spraw energetycznych. Dzięki naszym działaniom umożliwiamy polskim przedsiębiorcom redukowanie kosztów związanych z energią elektryczną. Naszą misją jest dostarczanie Klientom usługi najwyższej jakości, wśród dostępnych na rynku energetycznym. Jako sprzedawca, stwarzamy realną możliwość optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej przedsiębiorcom, upraszczamy procedury i redukujemy formalności do niezbędnego minimum.

Miejsce pracy: łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży poszukuje osób ambitnych i konsekwentnych w działaniu na stanowisko administratora pracy przedstawiciela handlowego. Osoba na zatrudnionym stanowisku będzie odpowiedzialna za umawianie spotkań biznesowych dotyczących sprzedaży energii elektrycznej i gazu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wymagania

  • komunikatywność;
  • odpowiedzialność i samodyscyplina;
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • uczciwość;
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane;
  • dobra znajomość MS Office;

Oferujemy

  • stałą pracę na umowę;
  • wysoką prowizję od sprzedaży;
  • liczne szkolenia;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze;
  • pracę w strukturze organizacyjnej pozwalającej na swobodny kontakt z przełożonym;
  • bazy danych potencjalnych klientów umawianych na spotkania;
  • wyłączność obsługiwanych klientów;
  • telefon komórkowy, komputer do pracy;
  • nowoczesne, klimatyzowane biuro;
  • różnorodność produktów;

Wynagrodzenie

do 5000 PLN