Zobacz więcej ofert pracy

Administrator serwera WebLogic

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3945 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 6-10-20585/PC

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest niemiecka firma consultingowa zajmująca się wdrażaniem i administracją systemu Oracle. W związku dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Administratora serwera WebLogic do biura w Krakowie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Utrzymanie środowisk produkcyjnych i testowych złożonych z serwerów Oracle WebLogic Server oraz Oracle Internet Application Server działających pod kontrolą systemu Linux oraz UNIX
- Konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów middleware oraz serwerów aplikacyjnych
- Doradztwo, szkolenie oraz warsztaty w zakresie serwerów aplikacyjnych Oracle WebLogic Server
- Techniczne wsparcie sprzedaży przy pozyskiwaniu projektów
Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w administracji serwerami Oracle WebLogic i Oracle Internet Application Server
- znajomość i doświadczenie w administracji produktów Oracle Fusion Middleware: Oracle Service Bus, Oracle SOA Suite
- znajomość i doświadczenie w administracji serwerami aplikacji Apache Tomcat, JBoss
- dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz UNIX
- znajomość baz danych Oracle Database
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole.
-atrakcyjne wynagrodzenie.
-dostęp do nowoczesnych technologii.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/