• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Administrator stron internetowych

Manpower
Bolesławiec
praca stacjonarna
3516 dni temu

ManpowerGroup to światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. Obecnie ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju.

We współpracy z naszym Klientem, sklepem internetowym, który oferuje szeroki wybór najlepszej jakości asortymentu dla miłośników sportów rowerowych, poszukujemy hobbystów kolarstwa i rowerów, którzy przy wykorzystaniu swojej wiedzy i doświadczenia, będą wspierać grupę profesjonalistów pracując na stanowisku:

Praca Stała
Miejsce pracy: Bolesławiec
Nr Ref.: A/043/SZI

Zadania:

Jako Administrator będziesz miał/a za zadanie:

  • Wystawianie na stronie internetowej sklepu nowych produktów
  • Aktualizację bazy produktów
  • Śledzenie pojawiających się na rynku nowości
  • Zarządzanie ofertami sklepu internetowego na portalach aukcyjnych i branżowych
  • Obsługę poczty mailowej
Wymagania:

Powinieneś/aś jednak:

  • Swobodnie poruszać się w środowisku Internetu
  • Bardzo dobrze obsługiwać programy Excel i Word
  • Interesować się kolarstwem i branżą rowerową
  • Samodzielnie organizować sobie własny czas pracy i być zdyscyplinowanym/ą
  • Dokładnie w wykonywać powierzone Ci obowiązki
  • Będzie fantastycznie jeżeli będziesz miał/a doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Jeżeli spełniasz większość wymienionych wymagań, chcemy Ci zaoferować:
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole profesjonalistów
  • Współpracę z firmą o bardzo dobrej reputacji pośród swoich Klientów
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość doskonalenia warsztatu i ciągłego zdobywania wiedzy z branży
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy agencyjnej docelowo Umowy o pracę
  • Oferta dotyczy pracy stałej
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.