Administrator Systemów/ Analityk
pl / en

Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy
lubelskie, Wrocław
lubelskie, Lublin
lubelskie, Gdańsk

Administrator Systemów/ Analityk- Ogłoszenie archiwalne

Praca IT CONNECT Sp. z o.o. / Informatyka / Administracja / Informatyka / Programowanie / lubelskie / Lublin

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
  • zarządzanie systemami klasy enterprise,
  • analiza problemów i awarii, zapewnienie ciągłości pracy systemów i wdrażanie zabezpieczeń na przyszłość, weryfikacja dostarczanych przez dostawców poprawek,
  • akceptacja zmian wdrożeniowych, organizacja wdrożeń produkcyjnych,
  • ścisła współpraca operacyjna z jednostkami wewnętrznymi i dostawcą zewnętrznym,
  • opracowywanie narzędzi automatyzujących prace eksploatacyjne i utrzymaniowe.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka),
  • dobra znajomość SQL, PL/SQL,
  • znajomość relacyjnych baz danych ORACLE,
  • znajomość zagadnień testowania produktów informatycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość przynajmniej jednego języka programowania (C++, Java, Python, C#),
Dodatkowym atutem będzie:
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku administratora SI lub analityka SI,
  • znajomość ITIL w obszarze zarządzania zmianą oraz problem management,
  • znajomość języka programowania webMethods Flow lub innego produktu klasy EAI lub ESB,
  • dobra znajomość języka programowania Java,
  • znajomość zagadnień związanych z SOA i BPM,
  • znajomość narzędzi kontroli wersji takich jak CVS, SVN,
  • język angielski – na poziomie komunikatywnym.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."