Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Inżynier DevOps Dolnośląskie
Administrator systemów (DevOps Engineer)

SOLWIT Spółka Akcyjna
dolnośląskie
praca stacjonarna
2204 dni temu

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menedżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

Więcej o nas: www.solwit.com

Lokalizacja: Gdańsk

Wymiar: pełny etat

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka, matematyka stosowana, ekonometria z informatyką, automatyka lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajmość Windows OS, w szczególności Windows Server 2016
  • Znajomość Linux OS (szczególnie Ubuntu, CentOS)
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu infrastruktury hostingowej
  • Praktyczna znajomość metod konteneryzacji usług z wykorzystaniem Docker, Docker Swarm, Kubernetes (szczególnie w środowisku Windows)
  • Doświadczenie w zarządzaniu wysokodostępnymi środowiskami hostingowymi
  • Znajomość języków skryptowych (Python, Powershell)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • Praktyczna znajomość baz danych SQL/NoSQL (Microsoft SQL Server 2012 i 2016), znajomość i umiejętność tworzenia podstawowych zapytań, umiejętność zarządzania i konfiguracji silników baz danych
  • Znajomość Ansible'a i Vagranta (lub Chefa / Puppeta)
  • Umiejętność pisania prostych i średniozaawansowanych skryptów automatyzacyjnych
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. GIT, SVN)
  • Znajomość Gitlaba, Quickbuilda
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w realizacji zadań
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień Continious Integration
OBOWIĄZKI:
  • Analiza wymagań systemowych i biznesowych
  • Projektowanie rozwiązań infrastrukturalnych
  • Rozwój istniejących narzędzi i aplikacji
  • Diagnozowanie, raportowanie i naprawianie problemów w środowiskach oraz skryptach i aplikacjach automatyzujących
  • Raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem
  • Udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego
  • Tworzenie skryptów automatyzujących powstawanie lub konfigurację środowisk
  • Wsparcie merytoryczne mniej doświadczonych członków zespołu
  • Przygotowywanie dokumentacji
OFERUJEMY:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Darmowy parking
  • Dobry dojazd komunikacją miejską
  • Specjalne miejsca dla rowerów
  • Karta sportowa: multisport / ok system
  • Quarterlies, czyli wyjścia zespołowe
  • Najnowszy sprzęt
  • Coroczną imprezę integracyjną
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.