Zobacz więcej ofert pracy

Administrator

JCommerce S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3902 dni temu

 Już od 2005 roku specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych z obszaru Information Management. Oferujemy zaawansowane rozwiązania Business Intelligence, ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz" oraz autorskich szkoleń BI. W związku z poszerzeniem działu Administratorów poszukujemy specjalistów w dziedzinach administracji, na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: Admin / Kraków

Dlaczego warto u nas pracować:
  • gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów
  • wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, umożliwiając pracownikom zdobycie certyfikatów
  • stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
  • integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
  • oferujemy karnet sportowo – rekracyjny OKsystem
  • oferujemy dodatkowe ubezpieczenie
Opis stanowiska:
  • utrzymanie i administracja, nadzór i optymalizacja infrastruktury IT
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • współuczestnictwo w projektach informatycznych firmy w charakterze eksperta technicznego dla swojego zakresu kompetencji
  • wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów
  • planowanie, koordynacja i dokumentowanie przeprowadzanych zmian
Wymagania:
  • umiejętność obsługi SQL Server 2005R2, 2008R2 w stopniu bardzo dobrym (planning, instalacja, konfiguracja, utrzymanie, monitoring, replikacja)
  • dobra znajomość IIS (planning, konfiguracja, utrzymanie, monitoring)
  • znajomość Active Directory (planning, instalacja, konfiguracja, urtrzymanie)
  • umiejętność obsługi Windows Server 2003R2, 2008R2
  • podstawowa znajomość systemu Linux
  • znajomość zagadnień sieciowych m.in. nat, firewall, routing
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • gotowość do pracy na dyżurach telefonicznych
Mile widziane:
  • doświadczenie we wdrożeniach dużych projektów opartych o technologie Microsoft
  • doświadczenie w monitoringu usług SQL oraz IIS (pod kątem dostępnościowym oraz wydajnościowym)
  • umiejętność obsługi serwerów Apache, PostgreSQL, NGINX
  • znajomość marzędzi do monitoringu infrastruktury IT, np. Nagios, Cacti
Poznaj nas bliżej i dołącz do świata pasjonatów:

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.