O CO CHODZI W PROJEKCIE?

Młode grupy to nowy projekt Aviva - lidera ubezpieczeń w Polsce, mający na celu zrewolucjonizowanie dotychczasowego modelu pracy w ubezpieczeniach.

Wprowadzamy innowacje zarówno w budowaniu relacji z klientami jak i w systemie pracy Agentów. MŁODE GRUPY to ELITA Agentów ubezpieczeniowych w Polsce.

Dołącz do nas, czeka na Ciebie stanowisko:

Agent / Przedstawiciel w Projekcie MG
 OPIS STANOWISKA:
  • SPRZEDAŻ, ale inaczej, bo od końca, a o ubezpieczeniu mówimy niewiele i to na samym końcu - priorytetem jest poznanie sytuacji klienta,
  • DOSKONALENIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI, jest to stały element kalendarzu, rozwiój posiadanych kompetencji i nabywanie nowych,
  • ROZWÓJ Twojego warsztatu sprzedażowego dzięki informacjom zwrotnym osobistego mentora,
  • WSPÓŁORGANIZACJA EVENTÓW zgodnie Twoimi zainteresowaniami i pasjami.
SPEŁNIASZ NASZE WYMOGI, A  OCZEKUJEMY:
  • rozwiniętych umiejętności budowania relacji,
  • determinacji i nastawienia na cel,
  • umiejętności planowania i systematyczności,
  • zaangażowania i silnej motywacji do działania,
  • posiadania ciekawego hobby,
  • komunikatywności, kreatywności i chęci rozwoju osobistego,
  • przedsiębiorczości,
  • wykształcenia min. średniego,
  • gotowości do otworzenia własnej działalności gospodarczej.
 OFERUJEMY:
  • DODATKOWE wynagrodzenie na start i ATRAKCYJNY, ROZBUDOWANY system premiowy,
  • UNIKALNY system szkoleń i warsztatów oraz możliwość współpracy z osobistym MENTOREM,
  • JASNA i przejrzysta ścieżka kariery,
  • możliwość WSPÓŁTWORZENIA najbardziej innowacyjnego projektu ubezpieczeniowego w Polsce,
  • WSPARCIE w budowaniu osobistej strategii pozyskiwania klientów,
  • możliwość realizowania swojej PASJI.

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl