Mellon Poland Sp. z o.o. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International.
Wierzymy, że nasz sukces to nasza kadra, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby umożliwić Ci pracę, która rozwinie Twoje pasje i wykorzysta Twoje talenty. Każdego dnia wspieramy Twój rozwój i Twoją innowacyjność, zapewniając Ci nowe cele i nowe wyzwania.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk finansowy ds. zakupów

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów sporządzania budżetu oraz prognoz, tworzenie raportów i analiz w dziale zakupów jak również bieżące wsparcie działu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • wykształcenie ekonomiczne/finansowe (lub w trakcie studiów zaocznych),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • zaangażowanie,
  • ambicja,
  • nastawienie na rozwój.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko,
  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...

Rekrutują z Praca.pl