Analityk finansowy ds. zakupów
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Analityk finansowy ds. zakupów

Poznaj stanowisko:
Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...

czytaj więcej: Analityk Finansowy

Praca Analityk Finansowy

Analityk finansowy ds. zakupów - Ogłoszenie archiwalne

Praca Mellon Poland Sp. z o.o. / Finanse / Bankowość / Księgowość / Audyt / Podatki / Zakupy / podkarpackie / Rzeszów

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Bankier Inwestycyjny Idea Bank S.A. podkarpackie

Vendorski Doradca Leasingowy ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing S.A. podkarpackie

Vendorski Doradca Leasingowy BZ WBK Leasing S.A. podkarpackie

Doradca Klienta FranczyzaBanku.pl podkarpackie

Mobilny Doradca Finansowy Expander Advisors Sp. z o.o. podkarpackie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Mellon Poland Sp. z o.o. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International.
Wierzymy, że nasz sukces to nasza kadra, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby umożliwić Ci pracę, która rozwinie Twoje pasje i wykorzysta Twoje talenty. Każdego dnia wspieramy Twój rozwój i Twoją innowacyjność, zapewniając Ci nowe cele i nowe wyzwania.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów sporządzania budżetu oraz prognoz, tworzenie raportów i analiz w dziale zakupów jak również bieżące wsparcie działu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • wykształcenie ekonomiczne/finansowe (lub w trakcie studiów zaocznych),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • zaangażowanie,
  • ambicja,
  • nastawienie na rozwój.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko,
  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS