Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-13

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki

śląskie, Katowice

2016-07-22

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

śląskie, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój

2016-07-22

śląskie, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Bielsko-Biała

2016-07-22

śląskie, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy

Analityk w dziale Controllingu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Moltton Poland / Doradztwo / Konsulting / Finanse / Bankowość / Księgowość / Audyt / Podatki / śląskie / Częstochowa

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analityk w dziale Controllingu

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr Ref.: AwC/02/2016

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z dyrekcją i pracownikami nad opracowaniem planu biznesowego pięcioletniego i dziesięcioletniego (krótko i długo okresowego),

  • Weryfikacja i koordynacja realizacji planu finansowego firmy,

  • Koordynacja przygotowania budżetu, kontrola poprawność jego wykonania oraz realizacja w trakcie roku,

  • Monitoring, kontrola i przygotowanie miesięcznej analizy odchyleń dla wyników sektorów produkcyjnych względem budżetu, prognozy oraz poprzednich lat,

  • Przygotowanie pakietów sprawozdawczych dla dyrekcji i kierownictwa firmy,

  • Udział w przygotowaniu oficjalnego raportu aktualnych przychodów, transferów i wydatków,

  • Udział w przygotowaniu perspektyw finansowych i prognoz,

  • Przygotowanie dla działu księgowości danych dotyczących zapasów, braków, odpadów, rezerw i odpisów aktualizacyjnych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w zakładzie produkcyjnym,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse -  mile widziane kursy doskonalące,

  • Znajomość i swobodne posługiwanie się: MS Office w szczególności Excell oraz Access,

  • Znajomość systemów: Mapics lub Sap, Hyperion Financial Managment,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole/korporacji,

  • Otwartość na zmiany.

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Dodatki socjalne,

  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)