Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Entwickler/in

Solid Apps GmbH
Niemcy, Braunschweig
praca stacjonarna
2341 dni temu

Ogłoszenie numer: 1849568, z dnia 2017-11-26

Solid Apps develops smartphone apps since the opening of the App Store back in 2008. Our apps have been downloaded by millions of users worldwide.

Besides our own projects, we also do contract development for the automotive industry and other branches. In many cases we develop back end services for our apps and we operate several websites. Our experience allows us to provide comprehensive consulting to our customers and full service development including concept, design and implementation.

The combination of our own products and contract work gives us stability and allows us to invest into many interesting new ideas. This context also provides many opportunities for our team members to bring in their own ideas and to develop their skills. This kind of chances are neither found at a pure service provider nor at a large group.

Miejsce pracy: Niemcy, Braunschweig

Opis stanowiska

In unserem Team entwickeln und erweitern Sie Android Apps. Dabei setzen Sie neue Funktionen um und entwickeln konsistente, Android spezifische User Interfaces. Unsere Apps halten Sie auf dem neuesten Stand der Technik. Je nach Erfahrung übernehmen Sie Verantwortung bei den Architektur-Entscheidungen.

Wymagania

  • Erfahrung mit der Entwicklung für Android
  • Verständnis der Plattform Features und User Interface Guidelines
  • Kenntnis der Standard-Tools wie Android Studio, Git, Jira oder Redmine
  • Effektive Kommunikation in Deutsch und Englisch

Oferujemy

  • Vielfältige Aufgaben, an denen Sie Ihre Fähigkeiten entwickeln können
  • eine produktive, gut ausgestattete und angenehme Arbeitsumgebung
  • ein nettes und effizientes Team sowie sinnvolle Arbeitsabläufe
  • Gleitzeit und eigene Zeiteinteilung im Rahmen der Projekterfordernisse
  • viele Einblicke und Einflussmöglichkeiten, die Sie in einem größeren Unternehmen nicht finden werden