Zobacz więcej ofert pracy

Anglista w dziale metodycznym

Szkoła Języków Obcych LEKTOR
Wrocław
praca stacjonarna
2810 dni temu

Ogłoszenie numer: 1218010, z dnia 2016-08-10

Kursy językowe, obozy i kolonie, tłumaczenia
www.lektor.com.pl   www.atrius.pl   www.jezykowe.eu   www.atl.com.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • testowanie klientów, kwalifikacja do grup, rozmowy z klientami

  • rekrutacja nowych lektorów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • prowadzenie bazy lektorów

  • prowadzenie hospitacji zajęć i raportów pohospitacyjnych

  • prowadzenie szkoleń dla lektorów

  • wprowadzanie nowych lektorów do pracy w Lektorze, aby realizowali standardy firmy

  • pomoc lektorom w wyborze materiałów do różnych typów kursów

  • tworzenie stałych zestawów materiałów dodatkowych

Wymagania

  • anglista (filologia angielska)

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy jako lektor

  • samodzielność, szybkość

  • umiejętność rozmowy z klientami/ lektorami

  • zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, staranność

  • biegła obsługa komputera

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Godziny pracy

  • od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, w przypadku hospitacji godziny pracy przesuwają się

Forma zatrudnienia

  • 8 godzinny etat

Wynagrodzenie

  • pensja

  • bezpłatny kurs językowy