Animator Czasu Wolnego / Animator dziecięcy / Opiekun
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Animator Czasu Wolnego / Animator dziecięcy / Opiekun

Poznaj pracodawcę

Mickiewicza 8a
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
www.prostaff.pl

Poznaj stanowisko:
Animator

Animator – osoba, która upowszechnia kulturę w publicznych placówkach kulturalno – oświatowych oraz w środowisku lokalnym. Do jego głównych obowiązków należy: organizacja kółek zainteresowań, kursów, projekcji filmowych, wystaw, galerii itp. Pozyskuje sponsorów imprez. Zajmuje się także edukacją kulturalną i prowadzi zajęcia z amatorskimi zespołami artystycznymi. Do jego ...

czytaj więcej: Animator

Praca Animator

Animator Czasu Wolnego / Animator dziecięcy / Opiekun - Ogłoszenie archiwalne

Praca Pro-Staff Polska / Media / Sztuka / Rozrywka / Medycyna / Opieka zdrowotna / Turystyka / Hotelarstwo / Grecja (wyspy), Cypr, Egipt, Włochy

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

PRO-STAFF to specjalista w zakresie szkoleń animatorów czasu wolnego w turystyce oraz pośrednictwa pracy za granicą. Poszukujemy osób chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Za naszą pracę w 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą Recruit Rank AWARD.

Najbliższe Szkolenia Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff:

02-03.06.2012 w Krakowie

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres szkolenia@prostaff.pl z dopiskiem "Szkolenie Kraków".

Miejsce pracy: Grecja (wyspy), Cypr, Egipt, Włochy

Nr Ref.: FR2012

Zadania:
  • dzienne zajęcia animacyjne (sportowe, muzyczne)
  • animacja dla dzieci w mini clubie (hotelowym przedszkolu) – organizowanie gier i zabaw
  • prowadzenie i udział w zajęciach tanecznych i sportowych
  • udział w przedstawieniach teatralnych i tanecznych
  • wieczorne zajęcia animacyjne
Wymagania:
  • dobra znajomość języka fancuskiego, niemieckiego lub rosyjskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego i/lub poprzednie doświadczenie w pracy z dziećmi i dobre umiejętności sportowe i taneczne
  • wiek od 18 do 32 lat
  • dyspozycyjność od zaraz na min. 3-4 miesiące
  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Zarobki: od 600 do 850 Euro netto miesięcznie w zależności od poprzedniego doświadczenia
  • Pracodawca zapewnia bezpłatnie zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • Kontrakty: krótko i długoterminowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16276 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.