Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy

Animator Instruktor Fitness

Pro-Staff
mazowieckie
praca stacjonarna
2235 dni temu

Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Zadania:

Animator Czasu Wolnego - Grecja, Hiszpania, Dominikana, Zanzibar

Miejsce pracy: Grecja (Rodos, Kreta, Korfu, Półwysep Chalkidiki), Hiszpania (Wysypy Kanaryjskie i Balary), Malta, Dominikana i Zanzibar.

Stanowisko Sport / Fitness Animatora jest jednym z kilku pozycji w teamie animacyjnym, czyli grupie animatorów odpowiedzialnych za zapewnienie bogatego programu zajęć rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych turystom wypoczywającym w czasie urlopów w hotelach 4* i 5*, które w ten sposób starają się uatrakcyjnić gościom pobyt w swoim obiekcie.

W zależności od potrzeb konkretnego hotelu, do zadań Sport / Fitness Animatorów należy prowadzenie lub współprowadzenie zajęć typu: aerobik, aqua-aerobik, Zumba, Salsation lub dance fitness, pilates, joga, stretching, zajęcia na siłowni, bieganie na krótkich lub długich dystansach, gry zespołowe takie jak siatkówka, koszykówka, piłka nożna, water polo, rzutki (darts), boccia (petanka), tenis, łucznictwo, itp. Codzienną częścią zajęć sportowych są też konkursy i zawody sportowe dla dorosłych i dla dzieci wypoczywających w hotelu.

Wymagania:
  • Udział w castingu 03.03.2018 (sobota) we Wrocławiu
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Poczucie humoru
  • Entuzjazm i kreatywność
  • Zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, pełne ubezpieczenie.
  • Wynagrodzenie dla animatorów tancerzy bez doświadczenia 2200 – 2600 PLN netto (na rękę) miesięcznie
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie a także zwraca koszty biletów lotniczych do 500 EUR. W przypadku Zanzibaru oraz Dominikany bilety są w całości opłacane przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie dla choreografów zależy od kwalifikacji i jest ustalane indywidualnie.
  • Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich
  • Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem.
  • Pracę można rozpocząć w maju, czerwcu lub lipcu. Umowa jest zawierana na okres 3-4-6 lub 12 miesięcy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)