Zobacz więcej ofert pracy

Animator spektakli edukacyjnych

Europejskie Centrum Kultury
dolnośląskie, Wrocław/ cała Polska
praca stacjonarna
3545 dni temu

Ogłoszenie numer: 495757, z dnia 2014-08-11

W związku z rozwojem firmy z branży kulturalno-oświatowej oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław/ cała Polska

Nr Ref.: Animator-ECK

Opis stanowiska

  • jeśli chcesz mieć elastyczny harmonogram pracy
  • jeśli chcesz sam decydować, ile zarabiasz
  • jeśli lubisz pracę w bezpośrednim kontakcie z dziećmi, młodzieżą

dołącz do nas: www.kulturomedia.pl

Opis stanowiska:

Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży poza szkołą – inscenizowanie i moderowanie podczas realizacji projektów edukacyjnych w salach kinowych i teatralnych.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i/lub młodzieży szkolnej,
  • doświadczenie w pracy na scenie w charakterze animatora, aktora,
  • samodzielność, kreatywność i przebojowość,
  • plastyczne i sytuacyjne przedstawienie treści programowej dla dużej publiki,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (wyjazdy poza Wrocław).

Oferujemy

  • współpracę na umowę zlecenie bądź umowę agencyjną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości spektakli realizowanych w m-cu,
  • ciekawy i oryginalny produkt,
  • jakość świadczonych usług na wysokim poziomie,
  • możliwość współpracy przy innych projektach,
  • dobrą atmosferę pracy.