Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Instruktor Fitness Opolskie
Animator Sportowy / Instruktor Fitness / Organizator zajęć sportowych w turystyce z językiem niemieckim i angielskim - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie - sezon zimowy

Pro-Staff Polska
opolskie
praca stacjonarna
3488 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska związane z animacją i organizacją zajęć rekreacyjnych i sportowych dla dorosłych i dzieci na WYSPACH KANARYJSKICH w sezonie zimowym 2014.

Nr Ref.: SASPWIN2014

Zadania:

Animator sportowy dołączy do międzynarodowego teamu, z którym w sezonie zimowym będzie realizować ofertę sportową i rekreacyjną hotelu, w tym m.in.:

  • prowadzenie programu animacji sportowej w języku angielskim i niemieckim
  • prowadzenie i/lub udział w zajęciach sportowych dla dorosłych, w tym fitness, stretching, aqua-aerobic, zumba
  • prowadzenie i/lub udział w grach, zabawach i konkursach sportowych dla dzieci
  • organizowanie gier zespołowych dla gości hoteli, w tym siatkówki, water polo, rzutek, ping ponga, itp.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • min. konwersacyjna znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od września na min. 4 miesiące, preferowane kontrakty 6-miesięczne z możliwością przedłużenia na kolejny sezon letni
  • bardzo dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu i tańca
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego lub pokrewne doświadczenie, umiejętność prowadzenia zajęć sportowych
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami wiekowymi i kulturowymi, bezkonfliktowość i bezproblemowe nastawienie
  • żywiołowość, energia, werwa
  • motywacja i gorliwość
  • towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne i ciekawe międzynarodowe środowisko pracy w popularnych 4 i 5 gwiazdkowych hiszpańskich hotelach
  • możliwość pogłębiania znajomości języków obcych oraz rozwijania umiejętności w zakresie organizowania i prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • wakacyjna pogoda i atmosfera przez cały rok!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)