Animator

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa

20 dni temu

Centrum Nauki Kopernik ogłasza nabór Animatorów na rok 2018/2019

(współpraca w ramach umowy zlecenia)

Animator
Miejsce pracy: Warszawa

Zlecenie polega w szczególności na obsłudze interaktywnych wystaw, prowadzeniu pokazów naukowych i warsztatów oraz udziale w wydarzeniach popularyzujących naukę organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik.

 

Oczekiwania:
 • ukończone 18 lat;
 • wykształcenie minimum średnie;
 • zainteresowanie naukami ścisłymi i przyrodniczymi;
 • umiejętność ciekawego i zrozumiałego mówienia o nauce;
 • pozytywna energia oraz otwartość na innych;
 • umiejętność pracy w zespole;
 • samodzielność;
 • aktualna książeczka Sanepidu;
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Dodatkowymi atutami będą:
 • doświadczenie w popularyzacji nauki;
 • wykształcenie związane z kierunkami ścisłymi lub przyrodniczymi;
 • prawo jazdy kategorii B;
 • znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

Najlepszym zaproponujemy dodatkowe szkolenia m.in na temat pracy z dziećmi i młodzieżą oraz szkolenie z emisji głosu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, a dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik

 

Centrum Nauki Kopernik jest jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st. Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Centrum Nauki Kopernik to:

* królestwo eksperymentów - w Centrum Nauki Kopernik znajdują się setki interaktywnych urządzeń, na których dzieci, młodzież i dorośli przeprowadzają  doświadczenia wyjaśniające jak funkcjonuje świat wokół nas. Tu chodzi o zrozumienie zjawisk, a nie pokazywanie historii rozwoju nauki, jak w klasycznych muzeach techniki.
* raj dla ciekawych świata - u nas można, a nawet trzeba, dotykać eksponatów i samodzielnie wykonywać na nich eksperymenty. Obserwując przebieg doświadczenia oraz jego rezultaty, bez problemu można zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
* przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
* miejsce magnetyczne - eksperymentując w Centrum Nauki Kopernik  spędza się całe dnie i wielokrotnie do niego wraca.
* podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują

a także:
* teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
* oryginalny ogród na dachu, który otwiera widok na panoramę miasta i rzekę,
* jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów

Centrum tworzy zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach, otwartych i gotowych podejmować niekonwencjonalne wyzwania, a także zarażających innych swoją ciekawością świata...

Poznaj stanowisko: Animator

Animator – osoba, która upowszechnia kulturę w publicznych placówkach kulturalno – oświatowych oraz w środowisku lokalnym. Do jego głównych obowiązków należy: organizacja kółek zainteresowań, kursów, projekcji filmowych, wystaw, galerii itp. Pozyskuje sponsorów imprez. Zajmuje się także edukacją kulturalną i prowadzi zajęcia z amatorskimi zespołami artystycznymi. Do jego ...
Animator Praca Animator

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl