Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń Ankieter Toruń
Ankieter w Dziale Analiz i Badań Rynkowych

Grupa NEUCA
Toruń
praca stacjonarna
2611 dni temu

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w niepełnym wymiarze czasu jako:

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych ze wskazaną grupą odbiorców (badania ilościowe),
  • transkrypcja wywiadów (przepisywanie nagrań wywiadów z badań jakościowych),
  • realizacja powyższych zadań zgodnie z ustalonym standardem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności budowania relacji,
  • dokładności i rzetelności,
  • dobrej dykcji,
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie telefonicznego kontaktu z klientem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania podstawowych zasad funkcjonowania rynku farmaceutycznego u lidera rynkowego,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach badawczych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.