Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter

InterKadra Sp. z o.o.
Kłodzko
praca stacjonarna
2751 dni temu

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Ankieter
Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: A/0916/LEG
Zadania:
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • badanie satysfakcji klientów marketu,
  • badanie preferencji klientów marketu;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
  • rzetelność i uczciwość,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę,
  • opiekę koordynatora firmy Interkadra Sp. z o.o.
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.