Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy Produkcji

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2688 dni temu

Ogłoszenie numer: 1444776, z dnia 2016-12-12

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.(Nr 10618) jest agencją
doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla naszego
klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży chemicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Dostarczanie komponentów, przygotowanie komponentów do produkcji
  • Czynności związanie z pakowaniem
  • Obsługa automatycznej linii pakowania

Wymagania

  • Mile widziane osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, odpowiedzialność
  • Spostrzegawczość, komunikatywność
  • Chęć do pracy i do podnoszenia kompetencji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca na trzy zmiany (4 brygady)
  • Jasna ścieżka kariery
  • Możliwości rozwoju oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w firmie o dużej kulturze organizacyjnej z branży chemicznej na terenie starego Stilonu.