Zobacz więcej ofert pracy

Application Developer Consultant

Kelly EMEA
małopolskie
praca stacjonarna
3143 dni temu

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.

Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Nr Ref.: JO-1508-32322

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole programistów Agile
  • Techniczne wsparcie w analizie, projektowaniu, rozwoju oraz testowaniu oprogramowania użytkowego
  • Rozwiązywanie technicznych problemów z obszaru produkcji

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu VB.NET
  • Około 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Około 3-5 lat doświadczenia w programowaniu w języku SQL (MS SQL Server, Transact SQL)
  • Znajomość architektury zorientowanej na usługi (REST service model)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość JavaScript, JMS oraz MQ będzie plusem
  • Znajomość Google Web Toolkit (GWT), technologii J2EE, RDBMS oraz cloud developmentu
  • Znajomość rynku finansowego

Oferujemy:

  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • Szansa szybkiego awansu i rozwoju w rozwijającej się strukturze firmy
  • Premia za osiągnięte wyniki
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesem (procesami) rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby przez agencję zatrudnienia (nr wpisu 593/3) Kelly Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 18B, w tym na udostępnienie tych danych potencjalnym pracodawcom.
Rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i oświadczam, że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana) o przysługującym mi prawie do kontroli przetwarzania moich danych osobowych, w tym prawie do uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych i odbiorcach danych, prawie żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, prawie żądania ich usunięcia oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom.'

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, aplikuj do naszej bazy kandydatów!