• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Front-end Developer Wrocław
Architekt Front-End / Angular JS (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2233 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/70A/Wro

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Front-End / Angular JS.
Jeżeli masz dobrą znajomość technologii i środowisk portalowych, to mamy dla Ciebie ciekawy projekt. Będzie on prowadzony z Wrocławia dla zagranicznego klienta z branży finansowej.

Do Twoich zadań należeć będą:

  • przygotowywanie architektury dla nowych rozwiązań webowych;
  • analiza techniczna istniejących systemów (portale w technologiach: AngularJS, JavaScript, Polymer, PHP i innych);
  • rozbudowa portali o nowe moduły i komponenty;
  • wspieranie procesu knowledge transfer przy współpracy z zewnętrznym dostawcą oprogramowania;
  • prowadzenie zespołu programistów (zespół projektowy będzie składał się z kilku osób);
  • przygotowanie planów migracji technologicznej systemów na stos Java / Angular JS / Polymer.
Profil idealnego kandydata:
  • doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych;
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań Front-End, w tym znajomość Angular JS, PHP, LAMP, Symfony (Propel), JavaScript;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“