• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Area Manager

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
dolnośląskie, Legnica, Głogów, Bolesławiec, Lubin, Polkowice
praca stacjonarna
2460 dni temu

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych. Mierzymy jednak coraz wyżej i w roku 2017 przeprowadzamy intensywną rozbudowę naszej sieci sprzedaży.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych? Chcesz zarządzać pracą Team Managerów? Cechuje Cię pasja i zaangażowanie w realizację postawionych celów? Szukasz pracodawcy, u którego naprawdę możesz się rozwinąć?

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Głogów, Bolesławiec, Lubin, Polkowice

Na tym stanowisku będziesz zajmował się:
  • Zarządzaniem i koordynacją pracy podległej grupy Team Managerów
  • Planowaniem sprzedaży w oparciu o założone cele
  • Realizacją strategii firmy na podległym terenie
  • Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych podległego zespołu
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy
  • Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu
  • Skutecznym motywowaniem i inspirowaniem podległego zespołu
  • Komunikacją pomiędzy podległym zespołem a Dyrektorem Regionalnym
  • Realizacją regionalnych działań marketingowych na podległym terenie

Podejmując pracę w PROFI CREDIT zyskasz:

3   Zatrudnienie na umowę o pracę, w przyjaznej, nastawionej na współpracę, kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej
4   Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów w drugiej co do wielkości firmie pożyczkowej w Polsce
5   Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
5   Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy – samochód służbowy, laptop i telefon
5   Stałe wsparcie Dyrektora Regionalnego przy zarządzaniu projektami sprzedażowymi

Oczekujemy od Ciebie:
  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i budowaniu struktur sprzedaży
  • Znajomości branży finansowej lub pokrewnej
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zdolności przywódczych
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook, Internet)
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych