Zobacz więcej ofert pracy

Art Director (Członek Zarządu)

ADWAY BQ Sp. z o.o. S.K.
Olsztyn
praca stacjonarna
3187 dni temu

Poszukiwany:

ART
DIRECTOR
Członek Zarządu
Miejsce pracy: Olsztyn

www.adway.com.pl

Jesteśmy niezależną agencją reklamową z powodzeniem działającą w branży blisko dekadę.

Kreujemy markę i tworzymy jej unikatowy wizerunek. Tworzymy dla znanych firm polskich i zagranicznych. Z dokładnością realizujemy i nadzorujemy poszczególne etapy kreacji wizerunku nowych marek, jak również nadajemy świeżego blasku markom dobrze znanym.

Projektujemy wśród jezior, funkcjonujemy w ciekawej przestrzeni, ciągle poznajemy zakamarki sztuki i designu, obserwujemy, rozmawiamy, analizujemy. To wszystko wpływa na kształt i jakość naszych projektów. Lubimy poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań – uwielbiamy ich namacalne rezultaty.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór i koordynacja pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za ostateczną formę graficzną danego projektu
  • Tworzenie KeyVisuali
  • Projektowanie graficzne na potrzeby wizerunkowe
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki graficzne)
  • Umiejętności kierowania zespołem i zarządzania projektem
  • Ponadprzeciętnego zmysłu estetyki i kreatywności
  • Dbałości o detal, doskonałą organizację pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Znajomości pakietu ADOBE
  • Znajomości zasad typografii i kompozycji
  • Samodzielności
  • Zaangażowania
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w inteligentnym biurze usytuowanym tuż nad jeziorem
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Otwartość na kreatywność i możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Atrakcyjne zarobki z premią uznaniową
  • Młody zespół z bogatym doświadczeniem gotowy na wyzwania