Zobacz więcej ofert pracy

Art Director

Abriga
Radom
praca stacjonarna
2497 dni temu

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej. Działamy w służbie piękna i tworzymy je z pasją. W każdym aspekcie naszej pracy jakość stoi na pierwszym miejscu. Sprawiamy, że nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czują się wyjątkowo, ponieważ w Abriga ludzie są najważniejsi. Tworzymy produkty nie tylko skuteczne i najwyższej jakości, ale także unikatowe, niebanalne i wyjątkowe. Nie ma dla nas gór nie do zdobycia. Wierzymy, że wszystko jest kwestią pomysłu, czasu i chęci.

Chcesz pracować na rzecz piękna, tworzyć produkty o perfekcyjnym designie, które wywołują w naszych klientach efekt wow, realizować projekty o globalnym charakterze, zarządzać wspaniałym zespołem i opiekować się imponującymi markami? U nas każdego dnia będziesz realizować swoje zawodowe marzenia.  Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Koordynacja wszystkich działań graficznych dedykowanych dla marek premium
  • Odpowiedzialność za ostateczną formę graficzną produktów
  • Nadawanie kierunku rozwoju marek w obszarze grafiki
  • Tworzenie nowych trendów graficznych dla marek
  • Zarządzanie działem graficznym

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Art Director lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej / kreatywnej, Dziale Marketingu lub jako freelancer
  • Ciekawe portfolio
  • Umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych i digitalowych kanałów komunikacji
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole kreatywno-strategicznym
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stacjonarną pracę w naszym biurze, jednocześnie zadania na międzynarodową skalę
  • Stabilne warunki zatrudnienia, jednocześnie dynamikę w działaniach i zadaniach
  • Pracę w stylu fit (świeże owoce i kartę Fit Profit), jednocześnie wyśmienitą kawę
Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.