Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 06 pa?dziernika 2004  16:21
Temat: AGENT CELNY

FIRMA TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNA ZAJMUJ?CA SI? KOMPLEKSOW? OBS?UG? CELN?, SPEDYCYJN? I TRANSPORTOW?.
NA RYNKU ISTNIEJ?CA OD 10 LAT.

Stanowisko: AGENT CELNY

Zadania:
PE?NA CELNA OBS?UGA KLIENT?W.

Wymagania:
3 LETNIE DO?WIADCZENIE NA STANOWISKU AGENTA CELNEGO
ZNAJOMO?? J?ZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE BARDZO DOBRYM

Podsumowanie: OFERUJEMY PRAC? W PRZYJEMNEJ ATMOSFERZE, SATYSFAKCJONUJ?CE WYNAGRODZENIE I MO?LIWO?? ROZWOJU ZAWODOWEGO

firma: T.S. TRANSPED SP. Z O.O.

ulica: KWIATKOWSKIEGO 60
kod/miasto: 81-127 GDYNIA
panstwo: POLSKA
telefon: +48 58 699-13-23
email: grazyna@tsspedycja.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->