Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 09 grudnia 2004  16:02
Temat: Osoba do filetowania ryb - Oslo

Og?oszenie nr 15/2004-12-09 z dnia 2004-12-09

Tytu? / Stanowisko:
    Osoba do filetowania ryb

Miejsce wykonywania pracy:
    Norwegia / / Oslo

Opis stanowiska:
    filetowanie ryb morskich

Wymagania:
    udokumentowane do?wiadczenie w filetowaniu ryb, podstawowa znajomo?? j?z. niemieckiego b?d? angielskiego

Podsumowanie:
    zatrudnienie na umowe o prace, wysokie zarobki, wszystkie ?wiadczenia socjalne

Forma kontaktu:
    Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem obs?ugi pracownika we Wroc?awiu

Informacje o firmie:
    niemiecka agencja pracy czasowej i biuro po?rednictwa pracy. Szukamy pracownik?w r??nych bran?.

Dane teleadresowe:

Besta GmbH Berlin Personalservice, Biuro Obs?ugi Pracownika Wroc?aw
Monika Pomorska
ul. ul. ?w. Miko?aja 65/57
50-127 Wroc?aw
Dolno?l?skie
Polska
tel: +48 71 7928556, fax:+48 71 7928559
www.besta-gmbh.de, www.besta-gmbh.pl, email: pomorska@besta-gmbh.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->